ALF40G221EB400
pregled izdelka
Številka dela: ALF40G221EB400
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALU 220UF 20% 400V PRESSFIT
Podatkovni listi: ALF40G221EB400.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALF40G221EB400
Številka dela ALF40G221EB400 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 220UF 20% 400V PRESSFIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13717 pcs Podatkovni list ALF40G221EB400.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm)
Serija ALF40 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.88A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.36A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 5 Lead delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole, Press-Fit Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.984" (25.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 320 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 521 mOhm @ 100Hz
natančen opis 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 521 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF