ALF40G822EL100
pregled izdelka
Številka dela: ALF40G822EL100
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALU 8200UF 20% 100V PRESSFIT
Podatkovni listi: ALF40G822EL100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALF40G822EL100
Številka dela ALF40G822EL100 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 8200UF 20% 100V PRESSFIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9921 pcs Podatkovni list ALF40G822EL100.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm)
Serija ALF40 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 9.28A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 9.78A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 5 Lead delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole, Press-Fit Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.984" (25.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 29 mOhms
Višina - sedež (maks.) 3.228" (82.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 34 mOhm @ 100Hz
natančen opis 8200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 34 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 8200µF