ALS70G163NS350
KEMETKEMET
ALS70G163NS350 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALS70G163NS350
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 16000UF 20% 350V SCREW
Podatkovni listi: ALS70G163NS350.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
48 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALS70G163NS350
Številka dela ALS70G163NS350 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 16000UF 20% 350V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1212 pcs Podatkovni list ALS70G163NS350.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS70 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 23.1A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 29.9A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 12 mOhms Višina - sedež (maks.) 7.717" (196.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 17 mOhm @ 100Hz natančen opis 16000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 16000µF Aplikacije General Purpose