ALS70U622NF450
KEMETKEMET
ALS70U622NF450 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALS70U622NF450
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: ALS70U622NF450.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
48 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALS70U622NF450
Številka dela ALS70U622NF450 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 6200UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1604 pcs Podatkovni list ALS70U622NF450.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS70 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15.6A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 22.2A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 25 mOhms Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 37 mOhm @ 100Hz natančen opis 6200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 37 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 6200µF Aplikacije General Purpose