ALS71C334QS063
KEMETKEMET
ALS71C334QS063 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALS71C334QS063
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 330000UF 20% 63V SCREW
Podatkovni listi: ALS71C334QS063.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
48 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALS71C334QS063
Številka dela ALS71C334QS063 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 330000UF 20% 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1176 pcs Podatkovni list ALS71C334QS063.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS71 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 41.7A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 43.3A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 7 mOhms Višina - sedež (maks.) 7.717" (196.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 mOhm @ 100Hz natančen opis 330000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330000µF Aplikacije General Purpose