ALS71H753QC063
KEMETKEMET
ALS71H753QC063 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALS71H753QC063
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 75000UF 20% 63V SCREW
Podatkovni listi: ALS71H753QC063.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALS71H753QC063
Številka dela ALS71H753QC063 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 75000UF 20% 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2918 pcs Podatkovni list ALS71H753QC063.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS71 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 22.3A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 24A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 13 mOhms Višina - sedež (maks.) 2.717" (69.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 14 mOhm @ 100Hz natančen opis 75000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 14 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 75000µF Aplikacije General Purpose