ALS80A114QS100
KEMETKEMET
ALS80A114QS100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALS80A114QS100
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 110000UF 20% 100V SCREW
Podatkovni listi: ALS80A114QS100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
48 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALS80A114QS100
Številka dela ALS80A114QS100 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 110000UF 20% 100V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1188 pcs Podatkovni list ALS80A114QS100.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija ALS80 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 34.1A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 36.2A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 8 mOhms Višina - sedež (maks.) 7.717" (196.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 mOhm @ 100Hz natančen opis 110000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 110000µF Aplikacije General Purpose