ALS80H203NP200
KEMETKEMET
ALS80H203NP200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALS80H203NP200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 20000UF 20% 200V SCREW
Podatkovni listi: ALS80H203NP200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALS80H203NP200
Številka dela ALS80H203NP200 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 20000UF 20% 200V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1847 pcs Podatkovni list ALS80H203NP200.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS80 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 18.2A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 22.5A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 16 mOhms Višina - sedež (maks.) 5.827" (148.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 21 mOhm @ 100Hz natančen opis 20000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 20000µF Aplikacije General Purpose