ALS80H272MF500
KEMETKEMET
ALS80H272MF500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALS80H272MF500
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Podatkovni listi: ALS80H272MF500.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALS80H272MF500
Številka dela ALS80H272MF500 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1689 pcs Podatkovni list ALS80H272MF500.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.598" Dia (66.00mm)
Serija ALS80 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10.2A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 18.2A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 60 mOhms Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 81 mOhm @ 100Hz natančen opis 2700µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 81 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2700µF Aplikacije General Purpose