ALS80U103NT450
KEMETKEMET
ALS80U103NT450 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALS80U103NT450
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: ALS80U103NT450.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALS80U103NT450
Številka dela ALS80U103NT450 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1038 pcs Podatkovni list ALS80U103NT450.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS80 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 18.8A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 26.1A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 14 mOhms Višina - sedež (maks.) 8.740" (222.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 21 mOhm @ 100Hz natančen opis 10000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose