ALS81A513NP100
KEMETKEMET
ALS81A513NP100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALS81A513NP100
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
Podatkovni listi: ALS81A513NP100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
48 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALS81A513NP100
Številka dela ALS81A513NP100 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2168 pcs Podatkovni list ALS81A513NP100.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS81 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 24.7A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 27A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 10 mOhms Višina - sedež (maks.) 5.827" (148.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 11 mOhm @ 100Hz natančen opis 51000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 51000µF Aplikacije General Purpose