ALS81H432MF400
KEMETKEMET
ALS81H432MF400 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALS81H432MF400
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: ALS81H432MF400.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALS81H432MF400
Številka dela ALS81H432MF400 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 4300UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2412 pcs Podatkovni list ALS81H432MF400.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.598" Dia (66.00mm)
Serija ALS81 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11.6A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 19.8A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 22 mOhms Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 38 mOhm @ 100Hz natančen opis 4300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 38 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4300µF Aplikacije General Purpose