ARR05B104KGA
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ARR05B104KGA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: ARR05B104KGA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
23 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ARR05B104KGA
Številka dela ARR05B104KGA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2219 pcs Podatkovni list ARR05B104KGA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Serija ARR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose