ARR06B564KGS
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ARR06B564KGS
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.56UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: ARR06B564KGS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
21 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ARR06B564KGS
Številka dela ARR06B564KGS Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.56UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2489 pcs Podatkovni list ARR06B564KGS.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.100" W (7.62mm x 2.54mm) Serija ARR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 43 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.56µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.56µF Aplikacije General Purpose