ARR09D474KGS
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ARR09D474KGS
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: ARR09D474KGS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
23 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ARR09D474KGS
Številka dela ARR09D474KGS Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2807 pcs Podatkovni list ARR09D474KGS.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.150" W (12.70mm x 3.81mm) Serija ARR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 44 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.400" (10.16mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 0.47µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose