C0402C101J5RAC7867
KEMETKEMET
C0402C101J5RAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C101J5RAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER SMD 0402 100PF 5% X7R 50
Podatkovni listi: C0402C101J5RAC7867.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C101J5RAC7867
Številka dela C0402C101J5RAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER SMD 0402 100PF 5% X7R 50 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4059299 pcs Podatkovni list C0402C101J5RAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 399-17544-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 100pF Aplikacije Bypass, Decoupling