C0402C102J3GECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C102J3GECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0402 1NF 25V C0G 5%
Podatkovni listi: C0402C102J3GECAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C102J3GECAUTO
Številka dela C0402C102J3GECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0402 1NF 25V C0G 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2475472 pcs Podatkovni list C0402C102J3GECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 1000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection