C0402C104K3PAC7411
KEMETKEMET
C0402C104K3PAC7411 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C104K3PAC7411
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402
Podatkovni listi: C0402C104K3PAC7411.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C104K3PAC7411
Številka dela C0402C104K3PAC7411 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 25V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2965864 pcs Podatkovni list C0402C104K3PAC7411.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 0.1µF