C0402C105K4PAC7867
KEMETKEMET
C0402C105K4PAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C105K4PAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1UF 16V X5R 0402
Podatkovni listi: C0402C105K4PAC7867.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C105K4PAC7867
Številka dela C0402C105K4PAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1UF 16V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2496020 pcs Podatkovni list C0402C105K4PAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 399-12289-6
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose