C0402C106M7PAC7411
KEMETKEMET
C0402C106M7PAC7411 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C106M7PAC7411
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10UF 4V X5R 0402
Podatkovni listi: C0402C106M7PAC7411.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C106M7PAC7411
Številka dela C0402C106M7PAC7411 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10UF 4V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 434008 pcs Podatkovni list C0402C106M7PAC7411.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 39 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose