C0402C152J5RECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C152J5RECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0402 1.5NF 50V X7R 5%
Podatkovni listi: C0402C152J5RECAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C152J5RECAUTO
Številka dela C0402C152J5RECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0402 1.5NF 50V X7R 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2773663 pcs Podatkovni list C0402C152J5RECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 1500pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0402C152J5JACAUTO
C0402C152J5JACAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1500PF 50V U2J 0402
Na zalogi: 1324897 pcs
Prenesi: C0402C152J5JACAUTO.pdf
RFQ
C0402C152J8JAC7867
C0402C152J8JAC7867
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1500PF 10V U2J 0402
Na zalogi: 1785384 pcs
Prenesi: C0402C152J8JAC7867.pdf
RFQ
C0402C152J5RECAUTO7411
C0402C152J5RECAUTO7411
Opis: CAP CER 0402 1.5NF 50V X7R 5%