C0402C222K3GEC7867
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C222K3GEC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0402 2.2NF 25V C0G 10%
Podatkovni listi: C0402C222K3GEC7867.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C222K3GEC7867
Številka dela C0402C222K3GEC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0402 2.2NF 25V C0G 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4214829 pcs Podatkovni list C0402C222K3GEC7867.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena C0402C222K3GECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 2200pF