C0402C333K8PACAUTO
KEMETKEMET
C0402C333K8PACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C333K8PACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 10V X5R 0402
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C333K8PACAUTO
Številka dela C0402C333K8PACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.033UF 10V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 919825 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 399-6836-2
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 37 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.033µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 0.033µF