C0402C390K5GALTU
KEMETKEMET
C0402C390K5GALTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C390K5GALTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 39PF 50V NP0 0402
Podatkovni listi: C0402C390K5GALTU.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C390K5GALTU
Številka dela C0402C390K5GALTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 39PF 50V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 476683 pcs Podatkovni list C0402C390K5GALTU.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija L
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena C0402C390K5GAL
C0402C390K5GAL7867
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 39pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 39pF