C0402C392M5RACAUTO
KEMETKEMET
C0402C392M5RACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C392M5RACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0402 3900PF 50V X7R 20%
Podatkovni listi: C0402C392M5RACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C392M5RACAUTO
Številka dela C0402C392M5RACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0402 3900PF 50V X7R 20% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 737107 pcs Podatkovni list C0402C392M5RACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 399-13710-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 53 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3900pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 3900pF