C0402C473Z4VAC7867
KEMETKEMET
C0402C473Z4VAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C473Z4VAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 16V Y5V 0402
Podatkovni listi: C0402C473Z4VAC7867.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C473Z4VAC7867
Številka dela C0402C473Z4VAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.047UF 16V Y5V 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 910333 pcs Podatkovni list C0402C473Z4VAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 399-1042-1
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.047µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije General Purpose