C0402C621F5JACAUTO
KEMETKEMET
C0402C621F5JACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C621F5JACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 620PF 50V U2J 0402
Podatkovni listi: C0402C621F5JACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C621F5JACAUTO
Številka dela C0402C621F5JACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 620PF 50V U2J 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 239640 pcs Podatkovni list C0402C621F5JACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low Dissipation Factor, Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 620pF ±1% 50V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 620pF