C0402C681K8RAC7867
KEMETKEMET
C0402C681K8RAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C681K8RAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 680PF 10V X7R 0402
Podatkovni listi: C0402C681K8RAC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C681K8RAC7867
Številka dela C0402C681K8RAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 680PF 10V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 749266 pcs Podatkovni list C0402C681K8RAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 399-14925-2
C0402C681K8RACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 48 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 680pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 680pF