C0402C682K4RECAUTO
KEMETKEMET
C0402C682K4RECAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C682K4RECAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0402 6.8NF 16V X7R 10%
Podatkovni listi: C0402C682K4RECAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C682K4RECAUTO
Številka dela C0402C682K4RECAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0402 6.8NF 16V X7R 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3203755 pcs Podatkovni list C0402C682K4RECAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 6800pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 6800pF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection