C0402C820K3HAC7867
KEMETKEMET
C0402C820K3HAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C820K3HAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0402 82PF 25V ULTRA STAB
Podatkovni listi: C0402C820K3HAC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C820K3HAC7867
Številka dela C0402C820K3HAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0402 82PF 25V ULTRA STAB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4433592 pcs Podatkovni list C0402C820K3HAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena C0402C820K3HACTU
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 82pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 82pF Aplikacije General Purpose