C0402C821F5JAC7867
KEMETKEMET
C0402C821F5JAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C821F5JAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 820PF 50V U2J 0402
Podatkovni listi: C0402C821F5JAC7867.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C821F5JAC7867
Številka dela C0402C821F5JAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 820PF 50V U2J 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 352319 pcs Podatkovni list C0402C821F5JAC7867.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 820pF Debelina (maks.) U2J
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija C RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Številka izdelka proizvajalca C0402C821F5JAC7867
Vodilni stil 0.022" (0.55mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low Dissipation Factor, Low ESL Stopnja napak -
Razširjen opis 820pF ±1% 50V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis CAP CER 820PF 50V U2J 0402