C0402T471K3RALTU
KEMETKEMET
C0402T471K3RALTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402T471K3RALTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 470PF 25V X7R 0402
Podatkovni listi: C0402T471K3RALTU.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402T471K3RALTU
Številka dela C0402T471K3RALTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 25V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 211602 pcs Podatkovni list C0402T471K3RALTU.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene COTS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena C0402T471K3RAL
C0402T471K3RAL7867
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 470pF