C052K103K1X5CA
KEMETKEMET
C052K103K1X5CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C052K103K1X5CA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: C052K103K1X5CA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C052K103K1X5CA
Številka dela C052K103K1X5CA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 257483 pcs Podatkovni list C052K103K1X5CA.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena Q4300888Q
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose