C0603C103KARACAUTO
KEMETKEMET
C0603C103KARACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C103KARACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.01UF 250V X7R 0603
Podatkovni listi: C0603C103KARACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C103KARACAUTO
Številka dela C0603C103KARACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.01UF 250V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 142651 pcs Podatkovni list C0603C103KARACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 399-17960-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.01µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.01µF