C0603C151G1HAC7867
KEMETKEMET
C0603C151G1HAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C151G1HAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0603 150PF 100V ULTRA ST
Podatkovni listi: C0603C151G1HAC7867.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C151G1HAC7867
Številka dela C0603C151G1HAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0603 150PF 100V ULTRA ST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5243751 pcs Podatkovni list C0603C151G1HAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603C151G1HACTU
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL, High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 150pF ±2% 100V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 150pF Aplikacije General Purpose