C0603C271K4RALTU
KEMETKEMET
C0603C271K4RALTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C271K4RALTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 270PF 16V X7R 0603
Podatkovni listi: C0603C271K4RALTU.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C271K4RALTU
Številka dela C0603C271K4RALTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 270PF 16V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 482524 pcs Podatkovni list C0603C271K4RALTU.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija L
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603C271K4RAL
C0603C271K4RAL7867
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 270pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 270pF