C0603C302K8JAC7867
KEMETKEMET
C0603C302K8JAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C302K8JAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 3000PF 10V U2J 0603
Podatkovni listi: C0603C302K8JAC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C302K8JAC7867
Številka dela C0603C302K8JAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 3000PF 10V U2J 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1046150 pcs Podatkovni list C0603C302K8JAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603C302K8JACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low Dissipation Factor, Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 3000pF ±10% 10V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 3000pF Aplikacije General Purpose