C0603C331K1GACTU
KEMETKEMET
C0603C331K1GACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C331K1GACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 330PF 100V NP0 0603
Podatkovni listi: C0603C331K1GACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C331K1GACTU
Številka dela C0603C331K1GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 330PF 100V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 897167 pcs Podatkovni list C0603C331K1GACTU.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603C331K1GAC
C0603C331K1GAC7867
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 37 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 330pF