C0603C470K3RAC7867
KEMETKEMET
C0603C470K3RAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C470K3RAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER SMD 0603 47PF 10% X7R 25
Podatkovni listi: C0603C470K3RAC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C470K3RAC7867
Številka dela C0603C470K3RAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER SMD 0603 47PF 10% X7R 25 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1149950 pcs Podatkovni list C0603C470K3RAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 399-17592-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 47pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 47pF