C0603C752J4HACAUTO
KEMETKEMET
C0603C752J4HACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C752J4HACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0603 7.5NF 16V ULTRA STA
Podatkovni listi: C0603C752J4HACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C752J4HACAUTO
Številka dela C0603C752J4HACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0603 7.5NF 16V ULTRA STA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2003057 pcs Podatkovni list C0603C752J4HACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 7500pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 7500pF