C0603C820K5GALTU
KEMETKEMET
C0603C820K5GALTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C820K5GALTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 82PF 50V NP0 0603
Podatkovni listi: C0603C820K5GALTU.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C820K5GALTU
Številka dela C0603C820K5GALTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 82PF 50V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 750510 pcs Podatkovni list C0603C820K5GALTU.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija L
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603C820K5GAL
C0603C820K5GAL7867
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 82pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 82pF Aplikacije General Purpose