C0603R104K5RAC7867
KEMETKEMET
C0603R104K5RAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603R104K5RAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.C0603R104K5RAC7867.pdf2.C0603R104K5RAC7867.pdf3.C0603R104K5RAC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603R104K5RAC7867
Številka dela C0603R104K5RAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 399-11918-2
C0603R104K5RACTU
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.1µF