C0603T103K3RBLTU
KEMETKEMET
C0603T103K3RBLTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603T103K3RBLTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 10000PF 25V X7R 0603
Podatkovni listi: C0603T103K3RBLTU.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije C0603T103K3RBLTU
Številka dela C0603T103K3RBLTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 25V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 290300 pcs Podatkovni list C0603T103K3RBLTU.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene COTS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603T103K3RBL
C0603T103K3RBL7867
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 10000pF