C0603T104K5RCC7867
KEMETKEMET
C0603T104K5RCC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603T104K5RCC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Podatkovni listi: C0603T104K5RCC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603T104K5RCC7867
Številka dela C0603T104K5RCC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160938 pcs Podatkovni list C0603T104K5RCC7867.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija T
Ocene COTS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603T104K5RCCTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.1µF