C0603T471J5GCLTU
KEMETKEMET
C0603T471J5GCLTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603T471J5GCLTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: C0603T471J5GCLTU.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603T471J5GCLTU
Številka dela C0603T471J5GCLTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 138247 pcs Podatkovni list C0603T471J5GCLTU.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene COTS Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 399-6269-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 470pF