C0603V102KCRAC7867
KEMETKEMET
C0603V102KCRAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603V102KCRAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1000PF 500V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.C0603V102KCRAC7867.pdf2.C0603V102KCRAC7867.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603V102KCRAC7867
Številka dela C0603V102KCRAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 500V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1279353 pcs Podatkovni list 1.C0603V102KCRAC7867.pdf2.C0603V102KCRAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ArcShield™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 399-12312-2
C0603V102KCRACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 53 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1000pF