C0603X102J3GEC7867
KEMETKEMET
C0603X102J3GEC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X102J3GEC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: C0603X102J3GEC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X102J3GEC7867
Številka dela C0603X102J3GEC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1268704 pcs Podatkovni list C0603X102J3GEC7867.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija X
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603X102J3GECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 1000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije Boardflex Sensitive, ESD Protection