C0603X102M5JACAUTO
KEMETKEMET
C0603X102M5JACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X102M5JACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1000PF 50V U2J 0603
Podatkovni listi: C0603X102M5JACAUTO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X102M5JACAUTO
Številka dela C0603X102M5JACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 50V U2J 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1651882 pcs Podatkovni list C0603X102M5JACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FT-CAP
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 1000pF