C0603X110K3HAC7867
KEMETKEMET
C0603X110K3HAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X110K3HAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0603 11PF 25V ULTRA STAB
Podatkovni listi: C0603X110K3HAC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X110K3HAC7867
Številka dela C0603X110K3HAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0603 11PF 25V ULTRA STAB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4661333 pcs Podatkovni list C0603X110K3HAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603X110K3HACTU
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 11pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 11pF