C0603X120J5GACTU
KEMETKEMET
C0603X120J5GACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X120J5GACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 1.C0603X120J5GACTU.pdf2.C0603X120J5GACTU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X120J5GACTU
Številka dela C0603X120J5GACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 12PF 50V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 946128 pcs Podatkovni list 1.C0603X120J5GACTU.pdf2.C0603X120J5GACTU.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 399-7384-2
C0603X120J5GAC
C0603X120J5GAC7867
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 12pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 12pF